Loading map...

GODINE BIZNESI ME QIRA TEK RR. BARDHYL / ZONA PRANE SPITALEVE

Rruga Bardhyl,
Albania
8,600€ /Muaj For Rent
Bar/Restorant
  • 282
  • 0
  • 30 Bedrooms
  • 10 Bathrooms
  • 715 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

GODINE BIZNESI ME QIRA TEK RR. BARDHYL / ZONA PRANE SPITALEVE

📍  Rr. Bardhyl / Zona Prane Spitaleve

📐Sip. 715 m2 / 5  Kate

🚗 7 Poste Parkimi te dedikuara

💶  8600 euro / Ne Muaj

Godina organizohet ne 5 kate, me ashensor te dedikuar ku cdo kat eshte openspace me mundesi pershtatje sipas deshires/projektit. Godina ka sistem konidcionimi/aspirimi funksional dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Mundesi reklamimi ne te gjithe fasaden ballore te objektit.

Godina eshte  e pershtatshme per natyra te ndryshme biznesi si Klinike Dentare, Klinike Mjekesore, Laborator, Zyra Qendrore, Showroom etj

___________________
Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.