Loading map...

Ambiente Biznesi | Me Qira | Rr.Elbasanit / “Fakulteti Filologjise”

Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
3,500€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 642
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 250 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Me Qira / Rr.Elbasanit “Fakuteti i Historise dhe Filologjise”

📍  Rr.Elbasanit / “Fakultetit i Historise dhe  Filologjise”

📐 Sip. 250 m2

🧭  Zone Premium

🚗  Post Parkimi te dedikuar

💶 3.500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje objekti te sapo perfunduar i dedikuar vetem per Biznes, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Openspace me siperfaqe 140 m², lartesi optimale 5 metra, Fasade Perimetrale Xhami ne te gjithe gjeresine e ambientit, 2 Tualete dhe Verande 110 m² te shfrytezueshme.

Ambjenti dorezohet i shtruar me pllak ose parket sipas nevojes, tualete te perfunduara, etj.

I pershtatshem per Bar/Lounge, Restorant, Furre Buke / Bakery, etj, si dhe  gjithashtu per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.