Loading map...

Ambient Biznesi |Me Qira | Rr.Mine Peza / Prane Prokurorise se Tiranes

Prokuroria e Tiranes, Rruga Mine Peza,
Tirane, Albania
700€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 642
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 296 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI  | ME QIRA | RRUGA MINE PEZA / PRANE PROKURORISE SE TIRANES

📐 Sip. 296 m2 totale

📍  Rruga Mine Peza

💶  700 Euro / Muaj

Ambienti ka siperfaqe te brendshme 96 m2 dhe siperfaqe te jashtme 200 m2 ku jane ne shfrytezimi te prones dhe nuk paguhen taksa.  Organizohet  ne : Ambient Openspace, 1 Tualet, 1 Zyre dhe 1 Magazine e vogel brenda .

Mund te shfrytezohet per shumellojeshmeri aktivitetesh si zyra, klinika, bar-restorant, delivery food etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.