Loading map...

RESTORANT ELITAR | ME QIRA | TEK BLV. ZHAN D’ARK / PRANE MARTENITETIT TE RI

Blv. Zhan D'ark / Prane Martenitetit te Ri, Blv. Zhan D'ark / Prane Martenitetit te Ri,
Albania
4,500€ Per Month For Rent
Bar/Restorant
  • 1119
  • 0
  • 5 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 500 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

RESTORANT ELITAR ME QIRA TEK BLV. ZHAN D’ARK / PRANE MARTENITETIT TE RI

📍 Blv. Zhan D’ark / Prane Martenitetit te Ri

📐 Sip. 500 m2

💶  4500 Euro / Muaj

Ambienti ka  siperfaqe te brendshme 440m2 dhe 60m2 dhome frigoriferike e lidhur me ashensor me kuzhinen, 4 ambiente prive, magazine, 2 tualete dhe kuzhine totalisht te investuar.

Ambienti eshte i investuar totalisht ne detaj dhe ka nje vendodhje perfekte ne nje nder zonat me aktive dhe me potencial te Tiranes.

Aktualisht Restoranti eshte funksional me nje xhiro te konsiderueshme, totalisht i investuar dhe gati per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.