Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga Teodor Keko / Astir

Rruga Teodor Keko / Astir, Prane Raiffeisen Bank,
Albania
850€ Per month For Rent
Bar/Restorant
  • 832
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 270 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga Teodor Keko / Astir

📍 Rruga Teodor Keko / Prane Raiffeisen Bank

📐 Sip. 190 m2 + 80 m2 Verande

🧭  Zone Premium

💶 850 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 me akses te menjehershem ne rrugen kryesore me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Organizohet ne : Ambient Open Space, Kuzhine funksionale e vecuar , Tualet dhe Verande.

I gjithe ambienti mund te aksesohet nga te dyja anet e nderteses . Ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 14 27

📩 [email protected]

Details

No additional information.