Loading map...

Bar / Lounge | Me Qira | Rr. Komuna Parisit

Rruga Komuna Parisit, Rruga Komuna Parisit,
Albania
3,000€ Per Month For Rent
Bar/Restorant
  • 1309
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA BAR / LOUNGE TEK RR. KOMUNA E PARISIT

📐 Sip. 185 m2

💶  3000 Euro / Muaj

📜 Kontrate Qiraje 5+5 Vite

Ambienti ka  siperfaqe te brendshme 75m2 dhe siperfaqe te jashtme 110m2, i organizuar ne dy ambiente te vecuara te bollshem, 2 tualete, kuzhine dhe magazine.

Ambienti eshte i investuar totalisht ne detaj dhe ka nje vendodhje perfekte ne nje nder zonat me aktive dhe me potencial te Tiranes. Gjithashtu ka nje xhiro ditore te konsiderueshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.