Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | PRANE KIKA 2/ Shkolla At Zef Pllumi

Rruga Robert Shvarts, Tirana,
Tirane, Albania
750€ Per Month For Rent
Apartament
  • 409
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 110 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | PRANE kIKA 2/ Shkolla At Zef Pllumi

📍 Rruga Robert Shvarts/ Shkolla At Zef Pllumi

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 110 m2

💶 750€/muaj

Apartamenti ndodhet ne objekt te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe ballkon.

🏢 Apartamenti eshte ne katin e shtate dhe ofrohet ofrohet i mobiluar me shume shije .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES