Loading map...

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr.Abdyl Frasheri / Libri Universitar/ Bllok

Rruga Abdyl Frasheri, Bllok, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,100€ Per Month For Rent
Apartament
  • 329
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 116 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr.Abdyl Frasheri / Libri Universitar/ Bllok

📍 Rr.Abdyl Frasheri / Libri Universitar/ Bllok

📐  Sip. 116 m2

🧭  Orientim Perendim

💶  1.100 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati shume mire te administruar, i organizuar ne: Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe  Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.