Loading map...

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Liman Kaba/ Prane “Parkut Olimpik”

Rruga Liman Kaba, Prane "Parkut Olimpik”, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
800€ Per Month For Rent
Apartament
  • 325
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Liman Kaba/ Prane “Parkut Olimpik”

📍Rr. Liman Kaba / Prane “Parkut Olimpik”

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  800 Euro Neto / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje Objekti relativisht te ri me ashensor dhe shume mire te administruar.

Apartamneti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i arreduar ne nje standart dhe cilesi te larte dhe ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.