Loading map...

Shtepi Private / Apartament 2+1 me Qira prane Karburant “Elda” / tek Oxhaku

Oxhaku, Prane Karburant "Elda", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
450€ Per Month For Rent
Apartament
  • 573
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105+60 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Shtepi Private / Apartament 2+1 me Qira prane Karburant “Elda” / tek Oxhaku

📍 Prane Karburant “Elda” / tek Oxhaku

📐 Sip. Banimi 105 m2

📐 Sip. Oborri 60 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 Post Parkimi

💶 450 Euro/ Muaj

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Oborr te bollshem.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje standart te larte dhe cilesor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 38 27 365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.