Loading map...

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK LIQENI ARTIFICIAL / “LAKE VIEW RESIDENCE”

Rruga Kristo Luarasi, "Lake View Residence", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,600€ Per Month For Rent
Apartament
  • 145
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 132 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 me Qira tek Liqeni Artificial / “Lake View Residence”

📍 Rr. Kristo Luarasi / Liqeni Artificial / “Lake View Residence”

📐 Sip. 132 m2

🧭 Orientim i Jug-Perendim

🚗 Post Parkimi i perfshire

💶 1.600 Euro Neto / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, ne nje nga Komplekset me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), shume mire te administruar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Depo (Lavanderi), 2 Tualete dhe 3 Ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje standart te larte dhe cilesore si dhe Sistemi i kondicionimit eshte Multispilt Samsung.

Parkimi ndodhet ne katin -2  te godines dhe eshte i perfshire ne Cmim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 38 27 365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.