Loading map...

Apartament 1+1 | Me Qira | Sheshi Wilson

Rruga Sami Frasheri, Sheshi Wilson, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
350€ per month For Rent
Apartament
  • 70
  • 0
  • 55 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Me Qira | Sheshi Wilson

📍 Sheshi Wilson

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 55 m2

💶 350€/muaj

Apartamenti ndodhet ne objekt te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje bashke me Ambientin e Gatimit, 1 Dhome gjumi,  dhe nje tualet.

🏢 Apartamenti eshte ne katin e dyte dhe ofrohet ofrohet i mobiluar .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.