Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | SHESHI WILSON / RR. SULEJMAN DELVINA

Rruga Sulejman Delvina, Sheshi wilson,
Rr. Sulejman Delvina, 1001, Albania
1,200€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 1003
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 185 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR. SULEJMAN DELVINA/ ZONA E BLLOKUT

📍 Rruga Sulejman Delvina / Sheshi Wilson

📐 Sip. 185 m2

Zone Premium

💶 1200 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti te ri prane Sheshit Willson i organizuar ne Ambient Openspace dhe Tualet.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES