Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | 21 Dhjetori / Prane shkolles “Sabaudin Gabrani”

Rruga Muhamet Gjollesha, prane 21 - Dhjetorit, Rruga Muhamet Gjollesha, prane 21 - Dhjetorit,
Albania, Albania
1,650€ Per Month For Rent
Bar/Restorant
  • 1343
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 160 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE 21 DHJETORIT / SHKOLLA “SABAUDIN GABRANI”

📍Rr. Muhamet Gjollesha / Prane 21 – Dhjetorit

📐 Sip. 160m2

💶 1650 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i organizuar ne ambient Open Space dhe ambiente te ndara duke ju ofruar mundesine per ta organizuar sipas nevojave te biznesit tuaj.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.