Loading map...

Vile Individuale | Ne Shitje | TEG / Prane “Natyra e Qete”

Prane Teg, Prane "Natyra Qete",
Albania
365,000€ For Sale
Garazh
  • 1261
  • 0
  • 6 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 500 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Vile Individuale Ne Shitje Prane TEG / Tek Natyra e Qete

📍 Prane TEG / Prane “Natyra Qete”

📐 Sip. Ndërtim 414 m2

🌴 Sip. parcele 500 m2

💶 365 000 Euro

Autostrada e TEG, vetëm 2 min Larg. Vila ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

 Kjo vilë është e strukturuar në 3 kate dhe gjithashtu eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +3556702023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.