Loading map...

Vile Individuale | Ne Shitje | Kompleksi “Akacia Hills” / Mjull Bathore

Rruga Akacia Hills, Mjull-Bathore,
Albania
830,000€ For Sale
Garazh
  • 1710
  • 0
  • 5 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
  • 945 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Vile Individuale Ne Shitje tek Kompleksi “ Akacia Hills ” / Mjull Bathore

📍Kompleksi “ Akacia Hills ” / Mjull Bathore

📐 Sip. Ndërtim 450 m2

🌴 Sip. parcele 945 m2

💶 830 000 Euro

Kompleksi i vilave rezidenciale i vendosur në zonën e Mjull Bathore – autostrada eTEG, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. Ky kompleks është i organizuar nga 35 vila dhe  njësi shërbimi. Kompleksi ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Vila është e pozicionuar ne kend dhe e orientuar nga Lindja, ku orientimi i favorshem  mundeson ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Vila ndodhet në një nga zonat më të bukura të rrethinave të Tiranës dhe me pamje spektakolare nga Dajti.

 Kjo vilë është e strukturuar në 4 kate banimi si më poshtë:

1.       Kati (-1), hapësirë qëndrimi ditor, 1 tualet, 1 dhome shërbimesh si dhe 1 hapësirë për palester me dalje në oborr.

2.       Kati perdhe, garazhd, hapësirë qendrimi ditor, dhomë gatimi, studio dhe 1 tualet.

3.       Kati (+1), 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma fëmijësh, 3 tualete dhe ballkon.

4.       Papafingo, hapësirë qëndrimi ditor, 1 dhome gjumi, 1 tualete.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +3556702023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.