Loading map...

!!! Okazion !!! 37 Poste Parkimi | Ne Shitje / Kati -1| Don Bosko | Prane Vizion +

Rruga Don Bosko, Don Bosko/Prane Vizion +,
Tirane, Tirana 1001, Albania
300,000€ For Sale
Dyqan
  • 831
  • 0
  • 660 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

!!! Okazion !!! 37 Poste Parkimi |Ne Shitje / Kati -1| Don Bosko | Prane Vizion +

📍 Rr. Don Bosko | Prane Vizion +

📐 Sip. Garazh 660 m2 NETO

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE (660 m2)

💶  Vlera Totale 300.000 Euro

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh dhe akses me cdo sherbim te zones.

Mundesi shume e mire investimi !

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.