Loading map...

5 APARTAMENTE | NE SHITJE | SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

SANTORINI RESIDENCE, DRYMADES ALBANIA,
HIMARE, Albania
1,600,000€ For Sale
Apartament
  • 444
  • 0
  • 9 Bedrooms
  • 8 Bathrooms
  • 580 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

5 APARTAMENTE | NE SHITJE | SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

📍 Drymades Village “Santorini” / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 580m2

🚘 4 Post parkimi ne katin -1 te perfshira ne cmim.

💶 1,600,000 Euro

5 Apartamentet ndodhen ne katin e 4 dhe ofrojne fushepamje te lire nga deti.

Tipologjite e Apartamenteve jane: 4 Apartamente kane organizmi 2+1 dhe 1 Apartament ka organizim 1+1.

Rezidenca Drymades Village “Santorini” eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 100m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem, hapsira te gjelberuara, pishine dhe kende sportive.

Ajo cfare vlen te theksohet eshte arkitektura e ngjashme me Santorini Greece, ku lartesia e apartamenteve arrine 4.5m dhe ka fushepamje te lire nga deti.

MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER HOTELERI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Built In: 2024
Parking Spaces: 4