Loading map...

Vile 3 kateshe | Me Qira | Rruga Bilal Golemi / Prane Kompleksit Dinamo

Rruga Bilal Golemi, Prane Kompleksit Dinamo,
Tirana, Tirana 1001, Albania
2,400€ Per Month For Rent
Vila
  • 190
  • 0
  • 9 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 330 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Vile 3 kateshe | Me Qira | Rruga Bilal Golemi / Prane Kompleksit Dinamo

📍 Rruga Bilal Golemi  / Prane Kompleksit Dinamo / Prane Parkut Olimpik

📐 Sip. Ndërtim 330 m2

🚗  Mundesi parkimi per disa automjete

💶 2.400 Euro / Muaj

Vila eshte e organizuar ne 3 kate ndertimi + Oborr .

Kati i pare organizohet ne 3 Ambiente, 2 Ballkone dhe 1 Tualet .

Kati i dyte organizohet ne 3 Ambiente, 2 Ballkon dhe 1 Tualet .

Kati i trete organizohet ne 3 Ambiente 2 Ballkone dhe 1 Tualet .

Kjo vilë mund te shfrytezohet, aktivitete te ndryshme Biznesi si: Zyra, Klinike, Organizata ose Ambasada .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 14 11

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.