Loading map...

Vile | Me Qira | Sheshi Skenderbej / Prane Postes Shqiptare

Rruga Reshit Collaku,
Tirane, Albania
3,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 783
  • 0
  • 400 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Vile Me Qira  Prane Postes Shqipetare

📍 Rruga Reshit Collaku / Prane Postes Shqiptare

📐 Sip. Ndërtim 400 m2

💶  3500 Euro/Muaj

Vila ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera dhe mundesi parkimi per disa automjete.

Kjo vilë mund te shfrytezohet  si zyra apo klinika .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +3556702023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.