Loading map...

Vile Individuale | Me Qira | Rrethrrotullimi i Saukut / Prane “Nena Shqiperi”

Rruga Ligor Lubonja,
Albania
1,000€ per month For Rent
Rezidenciale
  • 936
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 360 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Vile Individuale Me Qira tek Rrethrrotullimi i Saukut / Prane “Nena Shqiperi”

📍 Rruga Ligor Lubonja /Prane “Nena Shqiperi”

📐 Sip. Ndërtim 234 m2

🌴 Sip. Parcele 360 m2

💶  1000 Euro/Muaj

Rrethrrotullimi, vetëm 1 min Larg. Vila ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Kjo vilë është e strukturuar në 2 kate dhe gjithashtu eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Kati i pare i viles organizohet ne  2 Dhoma, Korridor, dhe Tualet.

Kati i dyte i viles organizohet ne 2 Dhoma Gjumi, Sallon Ndenje, Ambient gatimi dhe Tualet.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +3556702023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.