Loading map...

Vile / Godine Biznesi | Me Qira | Rruga e Kavajes / Blloku i Ambasadave

Rruga e Kavajes, Blloku i Ambasadave,
Tirane, 1001, Albania
6,000€ per month For Rent
Rezidenciale
  • 609
  • 0
  • 13 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
  • 650 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Vile Me Qira Tek Blloku i Ambasadave / Rruga e Kavajes 

📍 Rruga e Kavajes / Blloku i Ambasadave

📐 Sip. Ndërtim 650 m2

🌴 Sip. Parcele 600 m2

🚗  Mundesi parkimi per disa automjete

💶  6000 Euro/Muaj

Vila eshte e organizuar ne 3 Kate,  13 Dhoma dhe  5 Tualete .

Secili kat ka nje siperfaqe prej 190 m2 ,  me oborr te bollshem prej 600 m2 te rrethuar nga nje kopsht i gjelberuar .

Kati -1 eshte pershtatur ne magazine ,  kuzhine te bollshme  e vecuar dhe dhoma aspirimi.

Vila ofron komoditet dhe hapesira te shfrytezueshme, me  sistem kaldaje qendrore per ngrohje/ ftohje, panel diellor , dhome per server dhe  gjenerator .

Kjo vilë mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si Zyra, Organizata ose Ambasada .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Air Conditioning: Yes
Lot Width: 600 m2
Stories: 3
Room Count: 13
Parking Spaces: yes