Loading map...

Super Ambient Biznesi | Me Qira | Pedonalja / Prane Kalase se Tiranes

Pedonalja / Prane Kalase se Tiranes, Pedonalja / Prane Kalase se Tiranes,
Albania
1,500€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 687
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

SUPER AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK PEDONALJA / PRANE KALASE SE TIRANES

📍Pedonalja / Prane Kalase se Tiranes

📐 Sip. 65m2

🧭 Zone Premium

💶  1500 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin perdhese i organizuar ne OpenSpace me nje tualet dhe ka vizibilitet nga rruga me fasade 4m.

Ambienti ndodhet në një zone me levizje te larte turistash dhe akses me cdo sherbim te mundshem.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin, .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 5588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.