Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA TEK RRUGA ELBASANIT / PRANE “DOWNTOWN ONE”

Rr. Elbasanit, prane “DOWNTOWN ONE”, Rr. Elbasanit, prane “DOWNTOWN ONE”,
Albania
3,200€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 305
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 204 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA TEK RRUGA ELBASANIT / PRANE “DOWNTOWN ONE”
📍Rr. Elbasanit, prane “DOWNTOWN ONE”
📐 Sip. 204M2
🏢 Kati 1 (ashensor i dedikuar ne ambient)
🧭 PREMIUM LOCATION
💶 3200 Euro / muaj
Ambienti ndodhet ne katin e pare, buze rruges kryesore me fasade xhami 10m per mundesi reklamimi, ashensor i dedikuar ne ambinet dhe organizohet ne openspace, 2 tualete dhe ballkon te bollshem.

Ambineti ka vizibiliteti te larte me rrugen kryesore dhe eshte i pershtatshem per natyra te ndryshme biznesi si klinika, qender estetike, zyra etj

Mundesi shume e mire per biznesin tuaj, gjithashtu mundesi shume e mire investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.