Loading map...

Ambient Zyrash | Me Qira | Rr. Elbasanit / “Park Gate”

Rruge Elbasanit / Park Gate, Rruge Elbasanit / Park Gate,
Albania
1,850€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1274
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 218 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT ZYRASH ME QIRA TEK RR. ELBASANIT / “PARK GATE”

📍  Rr. Elbasanit / “Park Gate”

📐  Sip. 218m2 / Open Space

🧭  Zone Premium

💶  1850 euro / ne muaj

Ambient Zyrash me Qira tek Rr. Elbasanit / Park Gate. Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. I organizuar ne ambient Open Space, me 2 Tualete, 2 Depo, Dhome Serverash dhe 3 Ballkone.

___________________

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.