Loading map...

OKAZION ! Vile | Ne Shitje | Prane Bashkise Kamez

Bulevardi Blu, Bulevardi Blu,
Tirane, Albania
275,000€ For Sale
Garazh
  • 2848
  • 0
  • 5 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 500 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Shitet Vile 3 Kate / 500m2 Truall ne Kamez

📍 Bulevardi Blu/ Prane Bashkise Kamez

💶 275 000 Euro

📐 400 m2 (siperfaqe ndertimi) dhe 500 m2 ( Truall )

Vila eshte 3 kateshe me Papafingo.

Ndodhet prane Qender Kamez prane rruges por me nje qetesi relaksuese me hapesira te jashtme te gjelberta.

Kati i Pare i organizuar ne Holl te bollshem, tualet dhe depo.

Kati i Dyte i organizuar ne Korridor, Sallon, 1  Dhome Gjumi dhe 1 Tualet dhe Verande te bollshme

Kati i Trete 3 Dhoma, 2 Tualet dhe Verande te bollshme.

Shitet bashke me investimin

Me dokumenta te rregullta pronesie.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Home Details

No additional information.