Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

Albania
1,400€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1219
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 110 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR. SAMI FRASHERI / KOMPLEKSI “NOBIS”

📍 Rruga Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS” / Mbi Raiffeisen Bank

📐 Sip. 110 m2

🧭  Zone Premium

💶 1400 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne kati 1 me ashensor te dedikuar direkt ne ambient, gjithashtu eshte i vendosur ne kend me fasade te konsiderueshme me mundesi reklamimi dhe brandimi, I organizuar ne Korridor shperndares me recepsion ne hyrje, Tualet, Ambient Openspace dhe Kuzhine.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Klinike, Qender Kursesh, ShowRoom, Zyra Konsulence etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.