Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Sulejman Delvina | Prane Shkolles “Vasil Shanto”

Albania
600€ per month For Rent
Dyqan
  • 510
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 40 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Sulejman Delvina | Prane Shkolles “Vasil Shanto”

📍 Rr. Sulejman Delvina

📐 Sip. Total 40 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  600 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti te ri i organizuar ne Ambient te bollshem dhe  Tualet.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , Dyqan etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.