Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Sali Butka/ Prane N’Shiraku

Rr. Sali Butka, Prane N'Shiraku,
Tirane, Albania
450€ Per month For Rent
Dyqan
  • 513
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 30 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira| Rr. Sali Butka/ Prane N’Shiraku

📍 Rr. Sali Butka / Prane N’Shiraku

📐 Sip. 30 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  450 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje objekti te ri i organizuar ne 1 Ambient te bollshem dhe  Tualet.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , Dyqan etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.