Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane

Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane, Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane,
Albania
550€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 856
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane

📍 Rr. Elbasanit / Prane Ambasades Amerikane

📐 Sip. 105m2

💶 550 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 1 i organizuar ne 3 ambiente te bollshme, tualet dhe ballkon te bollshem. Ambienti ka akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh. E pershtatshme per te gjitha natyrat e bizneseve.

Mundesi shume e mire investimi per zyrat tuaja.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.