Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR. ABDYL FRASHERI / ZONA E BLLOKUT

Rruga Abdyl Frasheri / Blloku, Rruga Abdyl Frasheri / Blloku,
Albania
780€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 765
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR. ABDYL FRASHERI / ZONA E BLLOKUT

📍 Rruga Abdyl Frasheri / Blloku

📐 Sip. 65 m2

Zone Premium

💶 780 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 8-te te nje objekti te ri prane Vesa Center i organizuar ne Ambient Openspace dhe Tualet.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Details

No additional information.