Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | 9-katshet / Perballe Sophie

Rruga Luigj Gurakuqi,
Albania
1,500€ Ne muaj For Rent
Dyqan
  • 865
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra  Me Qira tek 9-katshet / Perballe Sophie

📍 9-katshet/ Perballe Sophie”

📐 Sip. 63 m2

🧭  Zone Premium

💶 1500 euro

Ambienti ndodhet ne katin 0 ne nje objekt ne rruge kryesore, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti organizohet ne dublex , i organizuar ne 2 ambiente te vecuara, eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per natyra te ndryshme aktivitetesh duke qene se pozicionohet ne rruge kryesore.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Details

No additional information.