Loading map...

AMBIENT BIZNESI | ME QIRA | RR. PERLAT REXHEPI / PRANE FAKULTETIT TE DREJTESISE

Rruga Perlat Rexhepi,
tirane, Albania
600€ per month For Rent
Dyqan
  • 771
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 30 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA RR. PERLAT REXHEPI / PRANE FAKULTETIT TE DREJTESISE

📍 Rruga Perlat Rexhepi/ Prane Fakultetit te Drejtesise

📐 Sip. 30 m2

🧭  Zone Premium

💶 600 Euro /Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Pozicionohet ne katin e 1-re dhe eshte i ekspozuar ne rruge kryesore me akses te larte.

Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Details

Air Conditioning: Yes