Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Ibrahim Rugova / Zona Ish-Blloku

Rruge Ibrahim Rugova / Zona ish-Bllokut, Rruge Ibrahim Rugova,
Albania
7,300€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 998
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 469 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK RR. IBRAHIM RUGOVA / ZONA ISH-BLLOKU

📍  Rr. Ibrahim Rugova / Zona Ish-Blloku

📐  Sip. 469m2 / Open Space

🧭  Zone Premium

💶  7300 euro / Ne Muaj

Ambient Biznesi në Qira tek Rr. Ibrahim Rugova, zona ish-blloku. Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. I organizuar ne ambient Open Space, me 2 Tualete, Depo, Dhome Serverash, Verand me akses nga cdo ambient zyre, sistem kondicionimi dhe aspirimi.

Ambienti Biznesit është e përshtatshem për aktivitete të ndryshme kombëtare ose ndërkombëtare, duke përfshirë këtu Ambasada, Institucione Financiare, Konsullata, Korporata, Headquarters etj.

___________________

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:
☎️ +355695588034

Details

No additional information.