Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Liceut

Rruga Elbasanit / Prane Liceut, Rruga Elbasanit / Prane Liceut,
Albania
1,600€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1054
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

DYQAN ME QIRA TEK RR. ELBASANIT / PRANE LICEUT

📍 Rr. Elbasanit / Prane Liceut

📐 Sip. 62.5m2

💶  1.600 Euro / Muaj

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore, 4m fasade dhe akses me cdo sherbim te zones.  Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.