Loading map...

AMBIENT BIZNESI / DYQAN | ME QIRA | RRUGA ASIM ZENELI / PRANE “COIN”

RRUGA ASIM ZENELI, Prane "Coin",
Albania
1,800€ Per month For Rent
Dyqan
  • 435
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / DYQAN | ME QIRA | RRUGA ASIM ZENELI / PRANE “COIN”

 📍Rr. Asim Zeneli/Prane “COIN”

📐Sip. 70 m2

🧭  Zone Premium

💶 1800 Euro/Muaj

Lokacioni i ambientit eshte ne nje nder zonat me Premium te Tiranes ne katin 0 te nje pallati shume mire te administruar, i organizuar ne Open Space dhe Tualet.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më te frekuentuara te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Farmaci, Zyra Konsulence, Dyqan per larmishmeri aktivitetesh( Butik,Tobacco,Exchange ) etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Details

No additional information.