Loading map...

AMBIENT BIZNESI / DYQAN | ME QIRA | RR. MUHAMET GJOLLESHA / 21 DHJETORI

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori,
Albania
2,500€ per month For Rent
Dyqan
  • 571
  • 0
  • 80 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / DYQAN | ME QIRA | RR. MUHAMET GJOLLESHA/21 DHJETORI

📍 Rruga Muhamed Gjollesha / 21 Dhjetori

📐 Sip. 80 m2

🧭  Zone Premium

💶 2500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 0 te nje objekti te restauruar, i organizuar ne Open Space i aksesueshem nga dy anet e godines te cilat jane fasade xhami.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më te frekuentuara te Tiranes me kalueshmeri te larte kembesoresh, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per dyqan te cdo lloj aktiviteti.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩  [email protected]

Details

No additional information.