Loading map...

SHITET BIZNESI/ BAR -RESTORANT / CATERING / MYSLYM SHYRI / PRANE ALBTELECOM

Rr.Reshit Collaku, MYSLYM SHYRI,
Albania
70,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 796
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

SHITET BIZNESI(JO PRONA)/ BAR -RESTORANT / CATERING / MYSLYM SHYRI / PRANE ALBTELECOM 

📍Rr.Reshit Collaku /Prane Albtelecom

Mundesi shume e mire investimi pasi ka nje klientele te rregullt dhe ecuri pozitive.

Vendodhje perfekte dhe akses direkt me cdo sherbim te zones.

Detaje mbi ambientin:

📐 180 m2 siperfaqe totale

📐 50 m2 ambient i jashtem .

💶 Vlera e shitjes se Biznesit : 70.000 Euro

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.