Loading map...

Hotel | Ne Shitje | Durres / Prane Pista Iliria

Durres, Golem,
Albania
970,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 904
  • 0
  • 24 Bedrooms
  • 760 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Hotel Ne Shitje Ne Bregdetin e Durresit / Prane Pista Iliria

📍  Durres / Prane Pista Iliria

📐 Sip. Ndertimi 760 m2 / Sip. Trualli 480 m2 / 🚪 24 Dhoma

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  970 000 Euro

Hoteli ndodhet në Durrës, 3.4 km nga Porti i Durrësit.

Ne vije te dyte nga bregdeti.

Dhomat janë të pajisura me një ballkon me pamje nga qyteti dhe nga deti, gjithashtu jane te arreduara me shije dhe ne gjendje funksionale.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Tiranës, 22 km nga Hoteli.

Hoteli ka recepsion 24-orësh. Ofrohet gjithashtu parkim i aksesueshëm.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩[email protected]

Details

No additional information.