Loading map...

OKAZION !!! SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KOMPLEKSI KONTAKT/ 21-DHJETORI

Rruga Artan Lenja, 21-Dhjetori,
Tirane, Tirana 1001, Albania
360,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 832
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 202.4 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

SHITET AMBIENT BIZNESI BAR/KAFE TEK KOMPLEKSI KONTAKT /21 DHJETORI

📍 Ambienti ndodhet ne brendesi te kompleksit kontakt prane 21-Dhjetorit, nje nder baret me te frekuentueshem te zones.

Mundesi shume e mire investimi pasi ka nje klientele te rregullt dhe ecuri pozitive.

Akses direkt me cdo sherbim te zones.

Detaje mbi ambientin:

📐 202.4 m2 siperfaqe totale (NE HIPOTEKE).

📐 91.2 m2 ambient i jashtem / Verande (NE HIPOTEKE),  e cila lejon konsumimin e cigares.

💶 Vlera e shitjes se PRONES : 360.000 Euro

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.