Loading map...

OKAZION !!! BAR / LOUNGE SHITET BIZNESI (JO PRONA) RR. SAMI FRASHERI / BLLOK

Rruga Sami Frashëri, Rruga Sami Frashëri,
Albania
145,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 4575
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 400 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

SHITET BIZNESI (JO PRONA) BAR/LOUNGE NE RR. SAMI FRASHERI / BLLOK

📍 Ambienti ndodhet ne zonen e bllokut, nje nder baret me te frekuentueshem te zones. Mundesi shume e mire investimi pasi ka nje pune stabel prej vitesh dhe nje ecuri pozitive. Rrethuar nga shume institucione dhe askes direkt me cdo sherbim te zones.

Mund te konsiderohet gjithashtu dhe per RESTORANT.

Detaje mbi ambientin:

📐 400m2 siperfaqe totale

📐 200m2 ambient i jashtem/verande,  e cila lejon konsumimin e cigares

💶 Vlera e shitjes se biznesit ( JO PRONA) : 145.000 euro

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.