Loading map...

OKAZION !!! BAR / LOUNGE SHITET BIZNESI / FUSHA E AVIACIONIT

Fusha e Aviacionit, Fusha e Aviacionit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
25,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 1127
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

SHITET BIZNESI (JO PRONA) BAR/LOUNGE TEK FUSHA E AVIACIONIT

📍 Ambienti ndodhet te pedonalja tek Fusha e Aviacionit, nje nder baret me te frekuentueshem te zones.

Mundesi shume e mire investimi pasi ka nje klientele te rregullt dhe ecuri pozitive.

Akskes direkt me cdo sherbim te zones.

Detaje mbi ambientin:

📐 200 m2 siperfaqe totale.

📐 100 m2 ambient i jashtem / verande,  e cila lejon konsumimin e cigares.

💶 Vlera e shitjes se biznesit ( JO PRONA) : 25.000 Euro

💶 Me vlere qiraje 1300 Euro / muaj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.