Loading map...

MAGAZINE | ME QIRA | RRUGA KOMUNA E PARISIT / PRANE KIKA 2

Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2, Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2,
Albania
4 euro / m2 For Rent
Industriale
  • 538
  • 0
  • Deri ne 4500 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

MAGAZINE | ME QIRA | RRUGA KOMUNA E PARISIT / PRANE KIKA 2

📍Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2

📐 Sip. deri ne 4500m2

💶 4 euro/m2

Magazina ndodhet ne katin -1 te nje objekti te viteteve te fundit me rampe 2 kalimshe me tra, sistem kamerash dhe siguri 24/7.

Magazina ka nje lartesi nga 3m-4.5m dhe ofrohet me sistem sigurie, sistem antizjarr, survejim kamerash dhe administrim.

I pershtatshem per magazinim te aktiviteteve te ndryshme, akses direkt me cdo sherbim te mundesh, gjithashtu akses direkt per  brenda dhe jasht Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 55 88 034
📩 [email protected]

Details

No additional information.