Loading map...

DERI 100 POSTE PARKIMI | ME QIRA | RR. KOMUNA PARISIT / PRANE KIKA 2

Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2, Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2,
Albania
70 euro / post For Rent
Industriale
  • 714
  • 0
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

DERI 100 POSTE PARKIMI | ME QIRA | RR. KOMUNA PARISIT / PRANE KIKA 2

📍Rr. Komuna e Parisit / Prane Kika 2

📐 Deri 100 poste parkimi

💶 70 euro/post

Ofrohen deri ne 100 poste parkimi ne nje objekt te viteve te fundit me rampe 2 kalimshe me tra, sistem kamerash dhe siguri 24/7.

Mundesi per sherbime servisi, lavazh ose magazinim.

I pershtatshem per natyra te ndryshme aktivitetesh si makina me qira, kompani taxi, makina ne shitje etj. Akses me cdo sherbim te mundeshem, gjithashtu akses direkt brenda dhe jasht Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 55 88 034
📩 [email protected]

Details

No additional information.