Loading map...

Kapanone | Me Qira | Ne autostraden Durres – Tirane | Prane Mbikalimit Te Fllakes

Autostrada Tirane-Durres/ Prane Mbikalimit Te Fllakes, Autostrada Tirane-Durres/ Prane Mbikalimit Te Fllakes,
Tirane, Albania
5,000€ Per month For Rent
Industriale
  • 742
  • 0
  • 5390 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Kapanone Me Qira Ne autostraden Durres – Tirane /Prane Mbikalimit Te Fllakes

📍 Ne autostraden Durres – Tirane

📐 Sip.totale  5390 m2

📐  2 kapanone me siperfaqe perkatese 990 m2

💶  5.000 Euro/Muaj  (neto)

Zone e banuar dhe  industriale gjithashtu parametrat e kapanoneve jane me standarte te larta.

Investimi sapo perfunduar, konsiderohet gjithashtu dhenia me qira e kapanoneve vec e vec.

Zona me facilitetet e saj jep mundesi te ndryshme per shfrytezimin e ambientit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

📩[email protected]

☎️ +35569 7001427

Details

No additional information.