Loading map...

Ambient Biznesi / Lokal | Ne Shitje | Rr. Frosina Plaku / Kompleksi “Kontakt”

Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Kontakt,
Tirane, Albania
144,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 1096
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 54 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Shitet Prona dhe Biznesi tek Kompleksi Kontakt / Rr. Frosina Plaku

📍 Rruga Frosina Plaku / Kompleksi Kontakt

📐 Sip. 54 m2 +  60 m2 Veranda ne perdorim.

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor.

💶  144.000 Euro

Ambienti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te Tiranes ne nje zone shume aktive dhe te populluar.

Zona me facilitetet e saj jep mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi.

Ambienti eshte ne gjendje funksionale pune dhe ka te perfshire ambientin e jashtem ne perdorim.

____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.