Loading map...

Apartament / Duplex 2+1 | Me Qira | Kopshti Zoologjik / Rr. Haxhi Brari

Rruga Haxhi Brari, Kopshti Zoologjik,
Tirane, Albania
400€ per month For Rent
Dupleks
  • 418
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 122.5 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Duplex 2+1+2 me Qira tek Rr. Haxhi Brari / Kopshti Zoologjik

 📍 Rr. Haxhi Brari / Kopshti Zoologjik

📐 Sip. 122.5 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

🚗 Post Parkimi

💶  400 Euro / Ne Muaj

Dupleksi ndodhet ne nje objekt te ri ne katin e 1 dhe te 2-te , me nje location te qete , pamje panoramike dhe akses me cdo sherbim te mundshem.

Eshte i organizuar ne  katin e pare : Dhome Ndenje me Ballkon te bollshem, Kuzhine e vecuar me dritare dhe Tualet ,

Ne katin e dyte : 2 Dhoma Gjumi ,2 Ballkone dhe  Tualet.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.