Loading map...

Apartament / Duplex | Me Qira | Rezidenca “Kodra e Diellit 1”

Rez. Kodra e Diellit, AL,
Albania
600€ per month For Rent
Apartament
  • 1587
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT / DUPLEX ME QIRA TEK “REZIDENCA “KODRA DIELLIT 1”

📍 Rezidenca “Kodra e Diellit 1”

📐  Sip. 125 m2

🧭 Orientim i favorshem (CityView)

💶  600 euro / Muaj

🚗 1 post parkim i përfshirë

Apartamenti/Duplex ndodhet ne katin e dyte, i organizuar ne Dhome ndenje, kuzhine e vecuar,  2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete me ajrosje natyrale dhe 1 Ballkon (cityview).

Nder zonat me te qeta dhe te organizuara ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

_____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.