Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Tek Rr. Ali Demi / Prane Fushes Ali Demi

Ali Demi, spital contnental,
Tirane, Albania
1,800€ per month For Rent
Dupleks
  • 720
  • 0
  • 3 Bathrooms
  • 540 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Tek Ali Demi / Prane Fushes Ali Demi

📐 Sip. 540 m2

📍  Rruga Ali Demi

💶  1800 Euro / Muaj

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 540 m2 ku organizohet:
Kati 0 eshte 85 m2  dhe kati -1 me siperfaqe prej 430m2.
Ka gjithashtu ashensor mallrash dhe shkalle emergjence.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Elevator: Yes