Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Bill Klinton

Rruga Bill Klinton, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,500€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 419
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 200 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Bill Klinton

📍Rr. Bill Klinton

📐 Sip. 200 m2

💶  1500 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje nje pallati relativisht te ri,

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.